OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN
zdjęcie

Podwójny brąz na Pucharze Polski Juniorów !!!

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 6 listopada, 2019 @ 14:59.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.


W dniach 21-22 września w Obornikach Śląskich oraz 2-3 listopada w Rybniku rozgrywane były zawody Pucharu Polski Juniorów w szpadzie (zawodników do lat 20). W stawce startujących 113 i 112 zawodników wspaniale wypadł nasz radlinianin, absolwent Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, obecnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. ks. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim  – KAMIL HUWER, zawodnik klubu RMKS Rybnik, zajmując za każdym razem III miejsce!
W swoich starciach pucharowych pokonał kolegów zajmujących czołowe miejsca na liście rankingowej Polskiego Związku Szermierczego. W starcie w Rybniku niestety uraz uda spowodował, iż nie dokończył swojej walki o wejście do finału z przeciwnikiem z Warszawy. Wspaniały wynik uzyskany na dwóch Pucharach Polski dał mu awans na 8 pozycję w krajowej klasyfikacji generalnej w stawce 96 sklasyfikowanych zawodników. Daje to mu możliwość do reprezentowania naszego kraju w startach na zawodach Pucharu Świata Juniorów.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w osiąganiu dalszych sukcesów![su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"]
  • Wersja utworzona dnia 6 listopada, 2019 @ 14:59 przez Katarzyna Macha
[printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

Brak różnic pomiędzy wersją strony utworzoną dnia 6 listopada, 2019 @ 14:59 a aktualną wersją dokumentu.

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.


Liczba odwiedzin niniejszej strony: 291

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.