Podwójny brąz na Pucharze Polski Juniorów !!!

W dniach 21-22 września w Obornikach Śląskich oraz 2-3 listopada w Rybniku rozgrywane były zawody Pucharu Polski Juniorów w szpadzie (zawodników do lat 20). W stawce startujących 113 i 112 zawodników wspaniale wypadł nasz radlinianin, absolwent Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2, obecnie uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. ks. J. Tischnera w Wodzisławiu Śląskim  – KAMIL HUWER, zawodnik klubu RMKS Rybnik, zajmując za każdym razem III miejsce!
W swoich starciach pucharowych pokonał kolegów zajmujących czołowe miejsca na liście rankingowej Polskiego Związku Szermierczego. W starcie w Rybniku niestety uraz uda spowodował, iż nie dokończył swojej walki o wejście do finału z przeciwnikiem z Warszawy. Wspaniały wynik uzyskany na dwóch Pucharach Polski dał mu awans na 8 pozycję w krajowej klasyfikacji generalnej w stawce 96 sklasyfikowanych zawodników. Daje to mu możliwość do reprezentowania naszego kraju w startach na zawodach Pucharu Świata Juniorów.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w osiąganiu dalszych sukcesów!