Skip to content
Na ul. Korfantego duże zmiany

Na ul. Korfantego duże zmiany

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 30 grudnia 2020 o 13:27:05. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

Koniec grudnia, ale praca wre! Na ul. Korfantego – od wysokości kopalni aż po ścisłe centrum – wiele zmian. Pojawiły się już nowe oświetlenia przejść dla pieszych, niektóre pasy zmieniły swoją lokalizację, poprawiono geometrię skrzyżowań. W kilku miejscach pojawiły się również nowe słupki, uniemożliwiające parkowania w niedozwolonych miejscach. Najbardziej newralgiczne przejścia zostały doposażone w sygnalizację, która w dodatkowy informuje o pieszych, którzy chcą przejść przez jezdnię. Na wysokości tzw. „Willi Dyrektora Wachsmanna (czyli „Górniczej Strzechy”), oprócz nowej lokalizacji pasów (również doświetlonych) mamy już rozrysowane miejsce na dodatkowy przystanek między Marcelem a Biertułtowami.

Zmiana organizacji ruchu została zatwierdzona przez Starostę Wodzisławskiego oraz zaopiniowana pozytywnie przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji.

  • Wersja utworzona dnia 30 grudnia 2020 o 13:27:05 przez Marek Gajda

Wersja utworzona

30 grudnia 2020 o 13:27:05Aktualna wersja
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu