Skip to content
Konkurs na ciekawe pytanie/zadanie do opracowania scenariusza gry miejskie

Konkurs na ciekawe pytanie/zadanie do opracowania scenariusza gry miejskie

Trwa konkurs ogłoszony przez Fundację Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu na ciekawe pytanie/zadanie, które posłuży do opracowania scenariusza gry miejskiej.

Powstającą gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich supermocy, jest zabawą dla wszystkich mieszkańców Radlina.

Masz pomysł na ciekawe pytanie bądź zadanie? Czekamy na Twoją propozycję! Pytania mogą dotyczyć różnych tematów związanych z historią, tradycją, jak i współczesnymi zjawiskami społecznymi związanymi z naszym miastem oraz regionem.

Propozycje można przesyłać mailowo na adres: gramiejskaradlin@gmail.com oraz drogą pocztową na adres: Fundacja Eduarte, ul Wolności 8/12, 44-310 Radlin, do dnia 8 grudnia 2021 roku.

Komisja konkursowa wyłoni najlepsze propozycje. Pytania i zadania, które posłużą do opracowania scenariusza gry miejskiej, zostaną nagrodzone wycieczką do Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu