Skip to content
Ostatnia Sesja Rady Miejskiej za nami…

Ostatnia Sesja Rady Miejskiej za nami...

Za nami ostatnia sesja mijającej kadencji Rady Miejskiej w Radlinie. Była to okazja do podsumowań nie tylko prac radnych, ale również aktywności Pani Burmistrz Barbary Magiery od początku funkcjonowania samorządnego Miasta Radlin. Były więc wspomnienia, były podziękowania ale również mocny akcent związany z przyszłością Radlina. W swoim wystąpieniu Pani Burmistrz wymieniła 15 obszarów działalności radlińskiego samorządu, które zmieniły oblicze Radlina od 1997 roku.

Ostatni punkt postanowiła poświęcić jednak… przyszłości miasta.

– Przyszłość, którą wszyscy będziemy tworzyć, jako mieszkańcy. Niezależnie na jakim stanowisku jesteśmy – mówiła Pani Burmistrz – Życzmy sobie, aby w naszym Radlinie żyło się dobrze, żebyśmy byli tu szczęśliwi.

Pokreśliła także znaczenie pracy zespołowej w samorządzie.

– Ten czas pokazał, że można zrobić wiele. Ale nie zrobi się tego w pojedynkę. Potrzebny jest zespół, ludzie, którzy wspierają się wzajemnie, którzy potrafią współpracować… Chociaż nie jest łatwo, to potrafimy to robić. Za to wszystko, w imieniu mieszkańców, dziękuję…

Osobne podziękowania złożył Pani Burmistrz Zbigniew Podleśny, Zastępca Burmistrza, który w ostatnich wyborach został wybrany nowym burmistrzem miasta.

– Spośród wielu cech Pani Burmistrz, takimi wybijającymi się są równowaga i życzliwość. Równowaga, ponieważ w niesamowity sposób godzi różne potrzeby. Twarde inwestycje i tworzenie miasta przyjaznego. Oferta spędzania wolnego czasu i układ komunikacyjny. Ochrona środowiska ale też trzeźwa świadomość, jak ważne są miejsca pracy i tworzenie mocnej gospodarki.

A z życzliwością spotkał się chyba każdy, kto współpracował z Panią Burmistrz – mówił Zbigniew Podleśny.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy – wszystkim radnym mijającej kadencji, Pani Burmistrz za wszystko co zrobiła dla naszego miasta. Życzymy powodzenia w dalszej pracy w Radzie Powiatu Wodzisławskiego

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu