Skip to content
Gimnastyczne sukcesy

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 20 listopada 2020 o 12:06:07. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

W dniach od 6 do 8 listopada 2020 r. w przepięknej hali sportowej im. Leszka Blanika w Gdańsku odbyły się
Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn. Siedemnastoletni Kacper
Wierzba zawodnik Klubu Gimnastycznego Radlin reprezentujący klub w klasie junior do lat 18
zdobył brązowy medal w wieloboju gimnastycznym oraz złoty medal w finale konkurencji skoku i
brązowy medal w finale ćwiczeń na kółkach. W finale ćwiczeń na poręczach zajął czwarte miejsce.
Kacper od 2019 r. jest członkiem kadry narodowej juniorów.

W sobotę dnia 14 listopada 2020 r. w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia działalności Klubu Gimnastycznego Radlin na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie młodzieżowej. W zawodach udział wzięli zawodnicy Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego, Klubu Sportowego Ewo Gim AZS AWF Katowice, oraz Klubu Gimnastycznego Radlin. W wieloboju gimnastycznym Krzysztof Kubica zajął 7 miejsce, 4 miejsce w finale ćwiczeń wolnych i 5 miejsce w ćwiczeniach w podporach. Szymon Bodziony uplasował się na 12 miejscu w wieloboju gimnastycznym, 3 miejscu w konkurencji skoku i 7 miejscu w ćwiczeniach w podporach. Miłosz Rus zajął 13 miejsce w wieloboju gimnastycznym, zdobył brązowy medal w ćwiczeniach w podporach i 7 miejsce w ćwiczeniach wolnych. Trenerem zawodników trenerem zawodników jest Łukasz Stebel. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju i związane z tym restrykcje zawody odbyły się bez udziału publiczności.

Wersja utworzona

20 listopada 2020 o 12:06:07Aktualna wersja
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie