Skip to content
Gimnastyczne sukcesy

Gimnastyczne sukcesy

W dniach od 6 do 8 listopada 2020 r. w przepięknej hali sportowej im. Leszka Blanika w Gdańsku odbyły się
Indywidualne Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn. Siedemnastoletni Kacper
Wierzba zawodnik Klubu Gimnastycznego Radlin reprezentujący klub w klasie junior do lat 18
zdobył brązowy medal w wieloboju gimnastycznym oraz złoty medal w finale konkurencji skoku i
brązowy medal w finale ćwiczeń na kółkach. W finale ćwiczeń na poręczach zajął czwarte miejsce.
Kacper od 2019 r. jest członkiem kadry narodowej juniorów.

W sobotę dnia 14 listopada 2020 r. w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia działalności Klubu Gimnastycznego Radlin na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie młodzieżowej. W zawodach udział wzięli zawodnicy Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego, Klubu Sportowego Ewo Gim AZS AWF Katowice, oraz Klubu Gimnastycznego Radlin. W wieloboju gimnastycznym Krzysztof Kubica zajął 7 miejsce, 4 miejsce w finale ćwiczeń wolnych i 5 miejsce w ćwiczeniach w podporach. Szymon Bodziony uplasował się na 12 miejscu w wieloboju gimnastycznym, 3 miejscu w konkurencji skoku i 7 miejscu w ćwiczeniach w podporach. Miłosz Rus zajął 13 miejsce w wieloboju gimnastycznym, zdobył brązowy medal w ćwiczeniach w podporach i 7 miejsce w ćwiczeniach wolnych. Trenerem zawodników trenerem zawodników jest Łukasz Stebel. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju i związane z tym restrykcje zawody odbyły się bez udziału publiczności.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu