Skip to content
<strong>Innowacje Ekologiczne w Centrum Usług Społecznych</strong>

Innowacje Ekologiczne w Centrum Usług Społecznych

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 22 września 2022 o 15:19:46. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

Czy Radlin może zaskoczyć swoją nowoczesnością i innowacyjnością. Pomimo tego, że znajduje się pomiędzy większymi ośrodkami miejskimi zrobił i zrobi to nie raz. Możemy już pochwalić się sukcesem. To jednak nie koniec i korzystamy z kolejnych możliwości. Tym razem Radlin staje się liderem myślenia ekologicznego. Wystarczyła otwartość i nawiązanie współpracy w radlińskim CUSie. Wszystko po kolei.

Najpierw pojawiła się okazja i projekt Śląska Przestrzeń Innowacji i problem z odpowiednią segregacją śmieci w zabudowie wielorodzinnej. W ramach Projektu Innowacji można było zgłosić swoje pomysły na rozwiązanie problemu i uzyskać 45 tyś zł. Tak w naszym mieście pojawiło się Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic. Zaprezentowali bardzo ciekawy pomysł edukacyjny, który pomógłby zwiększyć zainteresowanie i chęci do segregowania śmieci. Co ciekawsze, segregacja w tej koncepcji może przynosić korzyści mieszkańcom. Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie i tak w Centrum Usług Społecznych zrealizowano projekt Cenny Plastik.

Koncepcja była prosta. Wykonano materiały edukacyjne, stworzono maszyny i pracownie przetapiania plastiku (PP i HDPE). Przetestowano działanie pracowni. Wybrani mieszkańcy mieli okazję nauczyć się o właściwościach plastiku, o różnych rodzajach plastiku, o korzyściach jakie może plastik przynieść i o tym, który plastik można wielokrotnie przetwarzać. Pracownia dała możliwość zaprojektowania i wytworzenia przedmiotów z plastiku odzyskanego z domowych śmieci. Było to na ten czas proste i niedopracowane przedmioty. Wyniki testowania pomysłu zostały zaprezentowane przed komisją oceniająca w ramach projektu Śląska Przestrzeń Innowacji. Pomimo dużej konkurencji, pomysł pracowni przetwarzania plastiku oceniono najwyżej i nagrodzono dotykową pulą pieniędzy (50 tyś. zł) na dalszy rozwój pomysłu. To co udało się nam osiągnąć jest ogromnym sukcesem. To jednak nie koniec.

Centrum Usług Społecznych już niedługo będzie rozwijało pomysł przetwarzania plastiku, który będzie dostępny dla każdego mieszkańca. W ferworze współpracy ze Stowarzyszeniem Kurka Wodna wygraliśmy kolejne dofinansowanie w ramach Innowacji (45 tyś zł). Tym razem będziemy testować Pracownie Zielonych Kompetencji, w której każdy zainteresowany będzie mógł nauczyć się projektować produkty przy wtórnym wykorzystaniu materiałów. Pracownia będzie nastawiona na uzyskanie produktów zdatnych do stworzenia biznesu, lub utworzenia marki. Więcej informacji pojawi się na stronie FB Centrum Usług Społecznych (facebook.com/CUSRadlin). Możemy też wspomnieć, że Miasto nie zapomina o lokalnych organizacjach i CUS. Realizuje kolejny projekt Innowacji razem ze Stowarzyszeniem Radlińska Przystań (to kolejne pozyskane 45 tyś zł). To jednak inna historia, o której opowiemy kiedy indziej.

Warto wspomnieć o naszym obecnie już partnerze w tym ekologicznym i niekonwencjonalnym myśleniu. Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic (kurkawodna.org) stawia sobie ambitne cele. W myśleniu i działaniu przyświeca im idea zrównoważonego rozwoju, którą rozumieją jako budowanie lepszej przyszłości w oparciu o harmonię człowieka z przyrodą. Najważniejsze cele Kurki Wodnej to ochrona środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt, a także organizowanie społeczności lokalnej wokół tych działań. Zakres działalności trzeba traktować szeroko, bo o ekologii myślą wielowymiarowo, jako dziedzinie mającej zastosowanie we wszystkich sferach życia.

Stowarzyszenie już teraz prowadzi sklep społeczny Tyle Tego w Katowicach (Morcinka 3a, 40-124 Katowice), do którego serdecznie zapraszamy. Sklep przyjmuje dary w postaci ubrań, książek, płyt CD, DVD i wszystko co stanowi jakąś wartość a nie jest już potrzebne darczyńcom. Co ciekawe w sklepie można było znaleźć porcelanę, kryształ i wiele cennych przedmiotów. W sklepie można zobaczyć także przedmioty wykonane przez lokalnych artystów. Są to nietypowi artyści i nietypowe dzieła. Lampka ze starej ręcznej wiertarki, nerka ze starych pasów samochodowych i wiele innych niespotykanych przedmiotów. O asortymencie najlepiej przekonać się samemu. Najważniejsze jest to, że kupując tam, finansuje się działania Stowarzyszenia Kurka Wodna w zakresie ekologii i gospodarki cyrkularnej. Oczywiście w zamian dostaje się unikatowe przedmioty i jednocześnie dba się o środowisko.

Tekst: Jonatan Tomaszewski

  • Wersja utworzona dnia 22 września 2022 o 15:19:46 przez Katarzyna Macha

Wersja utworzona

22 września 2022 o 15:19:46Aktualna wersja
Treść
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Czy Radlin może zaskoczyć swoją nowoczesnością i innowacyjnością. Pomimo tego, że znajduje się pomiędzy większymi ośrodkami miejskimi zrobił i zrobi to nie raz. Możemy już pochwalić się sukcesem. To jednak nie koniec i korzystamy z kolejnych możliwości. Tym razem Radlin staje się liderem myślenia ekologicznego. Wystarczyła otwartość i nawiązanie współpracy w radlińskim CUSie. Wszystko po kolei.</p>Bez zmian: <p>Czy Radlin może zaskoczyć swoją nowoczesnością i innowacyjnością. Pomimo tego, że znajduje się pomiędzy większymi ośrodkami miejskimi zrobił i zrobi to nie raz. Możemy już pochwalić się sukcesem. To jednak nie koniec i korzystamy z kolejnych możliwości. Tym razem Radlin staje się liderem myślenia ekologicznego. Wystarczyła otwartość i nawiązanie współpracy w radlińskim CUSie. Wszystko po kolei.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Najpierw pojawiła się okazja i projekt Śląska Przestrzeń Innowacji i problem z odpowiednią segregacją śmieci w zabudowie wielorodzinnej. W ramach Projektu Innowacji można było zgłosić swoje pomysły na rozwiązanie problemu i uzyskać 45 tyś zł. Tak w naszym mieście pojawiło się Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic. Zaprezentowali bardzo ciekawy pomysł edukacyjny, który pomógłby zwiększyć zainteresowanie i chęci do segregowania śmieci. Co ciekawsze, segregacja w tej koncepcji może przynosić korzyści mieszkańcom. Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie i tak w Centrum Usług Społecznych zrealizowano projekt Cenny Plastik.</p>Bez zmian: <p>Najpierw pojawiła się okazja i projekt Śląska Przestrzeń Innowacji i problem z odpowiednią segregacją śmieci w zabudowie wielorodzinnej. W ramach Projektu Innowacji można było zgłosić swoje pomysły na rozwiązanie problemu i uzyskać 45 tyś zł. Tak w naszym mieście pojawiło się Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic. Zaprezentowali bardzo ciekawy pomysł edukacyjny, który pomógłby zwiększyć zainteresowanie i chęci do segregowania śmieci. Co ciekawsze, segregacja w tej koncepcji może przynosić korzyści mieszkańcom. Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie i tak w Centrum Usług Społecznych zrealizowano projekt Cenny Plastik.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Koncepcja była prosta. Wykonano materiały edukacyjne, stworzono maszyny i pracownie przetapiania plastiku (PP i HDPE). Przetestowano działanie pracowni. Wybrani mieszkańcy mieli okazję nauczyć się o właściwościach plastiku, o różnych rodzajach plastiku, o korzyściach jakie może plastik przynieść i o tym, który plastik można wielokrotnie przetwarzać. Pracownia dała możliwość zaprojektowania i wytworzenia przedmiotów z plastiku odzyskanego z domowych śmieci. Było to na ten czas proste i niedopracowane przedmioty. Wyniki testowania pomysłu zostały zaprezentowane przed komisją oceniająca w ramach projektu Śląska Przestrzeń Innowacji. Pomimo dużej konkurencji, pomysł pracowni przetwarzania plastiku oceniono najwyżej i nagrodzono dotykową pulą pieniędzy (50 tyś. zł) na dalszy rozwój pomysłu. To co udało się nam osiągnąć jest ogromnym sukcesem. To jednak nie koniec.</p>Bez zmian: <p>Koncepcja była prosta. Wykonano materiały edukacyjne, stworzono maszyny i pracownie przetapiania plastiku (PP i HDPE). Przetestowano działanie pracowni. Wybrani mieszkańcy mieli okazję nauczyć się o właściwościach plastiku, o różnych rodzajach plastiku, o korzyściach jakie może plastik przynieść i o tym, który plastik można wielokrotnie przetwarzać. Pracownia dała możliwość zaprojektowania i wytworzenia przedmiotów z plastiku odzyskanego z domowych śmieci. Było to na ten czas proste i niedopracowane przedmioty. Wyniki testowania pomysłu zostały zaprezentowane przed komisją oceniająca w ramach projektu Śląska Przestrzeń Innowacji. Pomimo dużej konkurencji, pomysł pracowni przetwarzania plastiku oceniono najwyżej i nagrodzono dotykową pulą pieniędzy (50 tyś. zł) na dalszy rozwój pomysłu. To co udało się nam osiągnąć jest ogromnym sukcesem. To jednak nie koniec.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Centrum Usług Społecznych już niedługo będzie rozwijało pomysł przetwarzania plastiku, który będzie dostępny dla każdego mieszkańca. W ferworze współpracy ze Stowarzyszeniem Kurka Wodna wygraliśmy kolejne dofinansowanie w ramach Innowacji (45 tyś zł). Tym razem będziemy testować Pracownie Zielonych Kompetencji, w której każdy zainteresowany będzie mógł nauczyć się projektować produkty przy wtórnym wykorzystaniu materiałów. Pracownia będzie nastawiona na uzyskanie produktów zdatnych do stworzenia biznesu, lub utworzenia marki. Więcej informacji pojawi się na stronie FB Centrum Usług Społecznych (facebook.com/CUSRadlin). Możemy też wspomnieć, że Miasto nie zapomina o lokalnych organizacjach i CUS. Realizuje kolejny projekt Innowacji razem ze Stowarzyszeniem Radlińska Przystań (to kolejne pozyskane 45 tyś zł). To jednak inna historia, o której opowiemy kiedy indziej.</p>Bez zmian: <p>Centrum Usług Społecznych już niedługo będzie rozwijało pomysł przetwarzania plastiku, który będzie dostępny dla każdego mieszkańca. W ferworze współpracy ze Stowarzyszeniem Kurka Wodna wygraliśmy kolejne dofinansowanie w ramach Innowacji (45 tyś zł). Tym razem będziemy testować Pracownie Zielonych Kompetencji, w której każdy zainteresowany będzie mógł nauczyć się projektować produkty przy wtórnym wykorzystaniu materiałów. Pracownia będzie nastawiona na uzyskanie produktów zdatnych do stworzenia biznesu, lub utworzenia marki. Więcej informacji pojawi się na stronie FB Centrum Usług Społecznych (facebook.com/CUSRadlin). Możemy też wspomnieć, że Miasto nie zapomina o lokalnych organizacjach i CUS. Realizuje kolejny projekt Innowacji razem ze Stowarzyszeniem Radlińska Przystań (to kolejne pozyskane 45 tyś zł). To jednak inna historia, o której opowiemy kiedy indziej.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Warto wspomnieć o naszym obecnie już partnerze w tym ekologicznym i niekonwencjonalnym myśleniu. Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic (kurkawodna.org) stawia sobie ambitne cele. W myśleniu i działaniu przyświeca im idea zrównoważonego rozwoju, którą rozumieją jako budowanie lepszej przyszłości w oparciu o harmonię człowieka z przyrodą. Najważniejsze cele Kurki Wodnej to ochrona środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt, a także organizowanie społeczności lokalnej wokół tych działań. Zakres działalności trzeba traktować szeroko, bo o ekologii myślą wielowymiarowo, jako dziedzinie mającej zastosowanie we wszystkich sferach życia.</p>Bez zmian: <p>Warto wspomnieć o naszym obecnie już partnerze w tym ekologicznym i niekonwencjonalnym myśleniu. Stowarzyszenie Kurka Wodna z Katowic (kurkawodna.org) stawia sobie ambitne cele. W myśleniu i działaniu przyświeca im idea zrównoważonego rozwoju, którą rozumieją jako budowanie lepszej przyszłości w oparciu o harmonię człowieka z przyrodą. Najważniejsze cele Kurki Wodnej to ochrona środowiska naturalnego i dobrostanu zwierząt, a także organizowanie społeczności lokalnej wokół tych działań. Zakres działalności trzeba traktować szeroko, bo o ekologii myślą wielowymiarowo, jako dziedzinie mającej zastosowanie we wszystkich sferach życia.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Stowarzyszenie już teraz prowadzi sklep społeczny Tyle Tego w Katowicach (<a href="https:/ /www.google.com/maps/dir/ ?api=1&amp;destination= 50.267577236069%2C19.022872745991" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Morcinka 3a, 40-124 Katowice</a>), do którego serdecznie zapraszamy. Sklep przyjmuje dary w postaci ubrań, książek, płyt CD, DVD i wszystko co stanowi jakąś wartość a nie jest już potrzebne darczyńcom. Co ciekawe w sklepie można było znaleźć porcelanę, kryształ i wiele cennych przedmiotów. W sklepie można zobaczyć także przedmioty wykonane przez lokalnych artystów. Są to nietypowi artyści i nietypowe dzieła. Lampka ze starej ręcznej wiertarki, nerka ze starych pasów samochodowych i wiele innych niespotykanych przedmiotów. O asortymencie najlepiej przekonać się samemu. Najważniejsze jest to, że kupując tam, finansuje się działania Stowarzyszenia Kurka Wodna w zakresie ekologii i gospodarki cyrkularnej. Oczywiście w zamian dostaje się unikatowe przedmioty i jednocześnie dba się o środowisko.</p>Bez zmian: <p>Stowarzyszenie już teraz prowadzi sklep społeczny Tyle Tego w Katowicach (<a href="https:/ /www.google.com/maps/dir/ ?api=1&amp;destination= 50.267577236069%2C19.022872745991" target="_blank" rel="noreferrer noopener">Morcinka 3a, 40-124 Katowice</a>), do którego serdecznie zapraszamy. Sklep przyjmuje dary w postaci ubrań, książek, płyt CD, DVD i wszystko co stanowi jakąś wartość a nie jest już potrzebne darczyńcom. Co ciekawe w sklepie można było znaleźć porcelanę, kryształ i wiele cennych przedmiotów. W sklepie można zobaczyć także przedmioty wykonane przez lokalnych artystów. Są to nietypowi artyści i nietypowe dzieła. Lampka ze starej ręcznej wiertarki, nerka ze starych pasów samochodowych i wiele innych niespotykanych przedmiotów. O asortymencie najlepiej przekonać się samemu. Najważniejsze jest to, że kupując tam, finansuje się działania Stowarzyszenia Kurka Wodna w zakresie ekologii i gospodarki cyrkularnej. Oczywiście w zamian dostaje się unikatowe przedmioty i jednocześnie dba się o środowisko.</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- wp:paragraph -->
Bez zmian: <p>Tekst: Jonatan Tomaszewski</p>Bez zmian: <p>Tekst: Jonatan Tomaszewski</p>
Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->Bez zmian: <!-- /wp:paragraph -->
Bez zmian: <!-- wp:gallery {"linkTo":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:gallery {"linkTo":"none"} -->
Skasowano: <figure class="wp-block-gallery has-nested-images columns-default is-cropped"><!-- wp:image -->Dodano: <figure class="wp-block-gallery has-nested-images columns-default is-cropped"><!-- wp:image {"id":35652," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Skasowano: <figure class="wp-block- image"><img/></figure> 
Skasowano: <!-- /wp:image --> 
Skasowano: <!-- wp:image --> 
Skasowano: <figure class="wp-block- image"><img/></figure> 
Skasowano: <!-- /wp:image --> 
Skasowano: <!-- wp:image {"id":35652," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} --> 
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220512_ 175348-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35652"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220512_ 175348-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35652"/></figure>
Skasowano: <!-- /wp:image --> 
Skasowano: <!-- wp:image --> 
Skasowano: <figure class="wp-block- image"><img/></figure> 
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35655," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35655," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220602_ 201739-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35655"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220602_ 201739-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35655"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35654," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35654," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220614_ 161459-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35654"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220614_ 161459-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35654"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35653," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35653," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220614_ 161721-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35653"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/20220614_ 161721-1024x768.jpg" alt="" class="wp-image- 35653"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35650," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35650," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307312045_ 395939432692470_ 7788067272778469345_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35650"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307312045_ 395939432692470_ 7788067272778469345_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35650"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35648," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35648," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307344779_ 1078823682765920_ 935927640946345585_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35648"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307344779_ 1078823682765920_ 935927640946345585_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35648"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35647," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35647," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307436100_ 3256355854692406_ 8353605489624928977_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35647"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307436100_ 3256355854692406_ 8353605489624928977_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35647"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35651," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35651," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307677843_ 502895161188160_ 4519877373389991895_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35651"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307677843_ 502895161188160_ 4519877373389991895_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35651"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image -->Bez zmian: <!-- /wp:image -->
Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35649," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->Bez zmian: <!-- wp:image {"id":35649," sizeSlug":"large" ,"linkDestination":"none"} -->
Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307736720_ 415579710711729_ 2146921001891778210_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35649"/></figure>Bez zmian: <figure class="wp-block-image size-large"><img src="https:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2022/ 09/307736720_ 415579710711729_ 2146921001891778210_ n-577x1024.jpg" alt="" class="wp-image- 35649"/></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:image --></figure>Bez zmian: <!-- /wp:image --></figure>
Bez zmian: <!-- /wp:gallery -->Bez zmian: <!-- /wp:gallery -->
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu