Skip to content
Warsztaty o… bebokach!

Warsztaty o... bebokach!

Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w warsztacie „Beboki śląskie”.
„Beboki śląskie” to (strasznie fajny) warsztat, podczas którego będzie można poznać „mityczne” stwory, występujące w literaturze i wierzeniach ludności Śląska. Ponadto będzie okazja do nauki rysowania i stworzenia własnej mitycznej postaci!

Pokaż, jakie masz supermoce! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Warsztat odbywać się będzie w dwóch terminach:

  • 12 listopada 2021 roku (pierwsza grupa od godz. 9.00 do godz. 12.00, druga grupa od godz. 12.30 do godz. 15.30),
  • 27 listopada 2021 roku (pierwsza grupa od godz. 9.00 do godz. 12.00, druga grupa od godz. 12.30 do godz. 15.30).

    Zgłoszenia będą przyjmowane telefonicznie pod numerem 790 326 378 oraz osobiście w siedzibie Fundacji – ul. Rogozina 44, Radlin. Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu