OFICJALNA STRONA I BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ MIASTA RADLIN

Darmowy Internet

UWAGA: To jest wersja strony utworzona dnia 11 czerwca, 2014 @ 8:55.
Poniżej
można sprawdzić różnice między wersjami.
[su_accordion] [su_spoiler title="Rejestr zmian dokumentu"] [printfriendly][/su_spoiler] [/su_accordion]


Porównanie wersji:

11 czerwca, 2014 @ 8:55Aktualna wersja
  <strong>Urząd Miasta Radlin wspólnie z firmą Darnet</strong> (<a href="http:// www.darnet.pl" >www.darnet.pl< /a>)<strong> oferują możliwość korzystania
  z bezpłatnego punktu dostępu do Internetu. HotSpot (ang. gorący punkt) obejmuje zasięgiem okolice Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (Plac Radlińskich Olimpijczyków).</strong>
  <a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2014/ 06/logo_darnet.png"><img class="size-full wp-image-1240 aligncenter" src="https://miasto.radlin.pl/ wp-content/uploads/2014/06/ logo_darnet.png" alt="logo_darnet" width="977" height="104" /></a>Korzystanie z Internetu jest bardzo proste. Będąc w zasięgu HotSpot z komputerem z zainstalowaną kartą bezprzewodową, należy wyświetlić listę dostępnych sieci (ikona w prawym dolnym narożniku ekranu) i wybrać sieć oznaczoną jako HOTSPOT RADLIN. Szczegółową instrukcję obsługi publikujemy na dole strony, w załączniku (zależnie od wersji systemu operacyjnego, poszczególne kroki mogą się nieco różnić).
  Jeżeli zaobserwujecie Państwo problemy z prawidłowym działaniem sieci, a charakter awarii wskazuje, że leży ona po stronie HotSpot-a, a nie po stronie Państwa komputera, prosimy o kontakt z biurem obsługi Darnet (<strong>telefon 324567104</strong>) lub Urzędem Miasta Radlin (<strong>telefon 324590234</strong>). Firma Darnet i Urząd Miasta Radlin nie świadczą pomocy technicznej w zakresie konfiguracji komputera i doboru sprzętu.
 <a href="http:// miasto.radlin.pl/wp-content/ uploads/2014/ 06/HotSpot.pdf" >HotSpot</a>


Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji znaczniki oznaczone jako "su_accordion" i "su_spoiler..." oraz treść pomiędzy nimi (robocza lista wersji) wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Liczba odwiedzin niniejszej strony: 2 847

Oficjalna strona i Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Radlin / Realizacja: Urząd Miasta Radlin

Instrukcja obsługi / Redakcja

Działamy zgodnie z normą ISO 9001:2015.