Skip to content

Nabór kandydatów na stanowiska urzędnicze w UM Radlin, oraz w miejskich jednostkach org.

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 6 lipca 2020 o 11:47:06. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

Wersja utworzona

6 lipca 2020 o 11:47:06Aktualna wersja
Treść
Skasowano: Dodano: <!-- wp:paragraph -->
 Dodano: <p>Nabory kandydatów na stanowiska urzędnicze dostępne są na<strong> <a href="https:/ /www.eurzad.radlin.pl/#!/ rejestry">stronie www.eurzad.radlin.pl [LINK] </a></strong> <br><br>(prosimy wybrać z<strong><a href="https:/ /www.eurzad.radlin.pl/ #!/rejestry"> Rejestrów Publicznych</a></strong> pozycję "Nabór kandydatów na stanowiska urzędnicze w UM Radlin, oraz w miejskich jednostkach org.") <br><br></p>
 Dodano: <!-- /wp:paragraph -->
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default
link
Skasowano: Dodano: https://www.eurzad.radlin.pl/#!/rejestry/AK.BIP.1/10/1/default/_

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu