Logotypem towarzyszącym miastu Radlin w obchodach 25-lecia samorządności, jest symbol graficzny, przedstawiający liczbę „25” w kolorze zielonym, z wyrysowanym w niej symbolem serca, które towarzyszy miastu w komunikacji wizualnej od 1997 roku, kiedy to Radlin ponownie pojawił się na mapie Polski. Serce jest także motywem przewodnim logotypu miejskiego „Radlin – miasto z sercem”. Podczas obchodów 20-lecia samorządności, także wykorzystano motyw serca i koloru zielonego.Kolorystyka

  • Pantone: 368 C
  • CMYK: C70 M0 Y100 K0
  • RAL: 6018

Dopuszczalne wersje:

Podstawową wersją logotypu jest zielony na białym tle. Na zasadzie inwersji równoważnym jest wersja biała na zielonym tle. Z powodu stosowania przez miasto Radlin w swej identyfikacji wizualnej również koloru żółtego (lub złotego), m.in. w herbie Radlina, dopuszcza się także wersję żółtą na zielonym tle, oraz odwrotnie: zieloną na żółtym tle.

Niedopuszczalne wersje:

Pole ochronne znaku

Aby zapewnić odpowiednią widoczność logotypu, należy zachować minimalną wolną przestrzeń wokół znaku. Polem ochronnym znaku, czyli obszarem, który nie powinien być „zarysowany”, ani zakłócony żadnym tekstem”, jest wielkość litery „a” w wyrazie „Radlina”.

Do pobrania

Logo „25 lat Radlina” – w wersji PDF (edytowalny), SVG i PNG

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).