Skip to content
Nowe władze w MZK

Nowe władze w MZK

Wybrano Zarząd oraz przewodniczącego Zgromadzenia.

Przedstawiciele gmin członkowskich Międzygminnego Związku Komunikacyjnego spotkali się po raz pierwszy po wyborach samorządowych i wybrali władze Związku.

Podczas obrad, które zwołano na 5 lipca wybrano przewodniczącego Zgromadzenia, jego zastępcę, a także komisję rewizyjną. Organizacją pracy Zgromadzenia MZK pokieruje Piotr Szereda, radny z Jastrzębia-Zdroju. Wspierany będzie przez radną Jolantę Lis z Pszowa, której powierzono funkcję zastępcy.

Przewodniczącym Zarządu został Grzegorz Dulemba (wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju). Jego zastępcą został Piotr Galus, zastępca wójta Marklowic, a członkami Zarządu: Grażyna Kuczera, dyrektor Biura MZK, Marcin Król, zastępca burmistrza Radlina oraz Mariola Bolisęga zastępca burmistrza Rydułtów.

– Stawiam na rozwój i owocną współpracę zarówno z gminami członkowskimi jak i pracownikami MZK. Przed nami ciężka praca i wiele wyzwań oraz szans związanych z unowocześnieniem transportu zbiorowego. Wierzę, że prace będą konstruktywne i owocne, przynoszące pasażerom konkretne korzyści – mówi Grzegorz Dulemba, przewodniczący Zarządu MZK

Pracami komisji rewizyjnej pokieruje Roman Bura, radny z Mszany wraz z radnym Grzegorzem Bąkiem z Marklowic i Joanną Śmieja, wójtem gminy Pawłowice.

(materiał nadesłany)

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu