Skip to content
Ponad 2200 pojemników na bio-odpady już na mieście!

Ponad 2200 pojemników na bio-odpady już na mieście!

Oglądasz starą wersję tego wpisu, z 25 czerwca 2024 o 13:38:37. Zobacz poniżej różnice pomiędzy tą wersją a wersją aktualna wersja.

Już ponad 2200 pojemników na odpady BIO zostało odebranych, czy to przy Urzędzie, czy w Punkcie Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)! To bardzo dobry wynik i dziękujemy za tak szybką mobilizację – znacząco ułatwi to cały proces odbierania odpadów i gospodarki odpadami.

Ci, którzy jeszcze nie odebrali pojemników, mogą to w dalszym ciągu zrobić na PSZOKu, w godzinach pracy Punktu. Nie będą natomiast wydawane już przy samym Urzędzie Miasta.

Jeśli z jakichkolwiek powodów są u kogoś problemy z osobistym odbiorem – prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ekologii (32 4590 290).

W takich sytuacjach zawsze indywidualnie staramy się pomóc.

  • Wersja utworzona dnia 25 czerwca 2024 o 13:38:37 przez Marek Gajda

Wersja utworzona

25 czerwca 2024 o 13:38:37Aktualna wersja
Tytuł
Skasowano: Ponad 2200 pojemnik na bio-odpady już na mieście!Dodano: Ponad 2200 pojemników na bio-odpady już na mieście!
lazyload_thumbnail_quality
Skasowano: Dodano: default

Wyjaśnienie: Znajdujące się powyżej porównania wersji wyświetlone zostały tylko w celach technicznych i nie stanowią cześć dokumentu.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu