Skip to content
3 Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie (4.06.2024)

3 Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie (4.06.2024)

4 czerwca, na parkingu obok MOK Radlin, odbędzie się trzecia edycja Pikniku Bezpieczeństwa. Wydarzenie wspólnie organizuje Powiat Wodzisławski, Policja oraz Miasto Radlin.

Wśród atrakcji, m.in.:

  • policyjne radiowozy i motory
  • pokazy strażackiego sprzętu ratownictwa
  • pokaz dronów i quadów strażackich
  • symulacja gaszenia pożaru
  • pierwsza pomoc – instruktaż
  • pokaz ratownictwa wodnego
  • pokaz grupy poszukiwawczo-ratowniczej z psem Nilą

…i wiele innych atrakcji!
Zapraszamy 4 czerwca 2024, parking obok MOK Radlin, w godz. 9.00 – 13.00

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu