Skip to content
Rekordowy finał WOŚP w Radlinie

Rekordowy finał WOŚP w Radlinie

Ponad 44 tysiące – tyle zebrali radlinianie podczas tegorocznego, 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radlinie.

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się zespoły związane z ośrodkiem – „Przytup”, „Deja Vu” oraz mażoretki „Fenix”. Wieczorem z kolei zaprezentowały się zespoły rockowe Novissime i Vayland.
Pomiędzy występami prowadzono licytacje gadżetów, voucherów i cennych artefaktów – m.in. koszulki meczowe dwóch naszych mieszkańców występujących w ekstraklasowych drużynach – koszulkę Ruchu Chorzów Daniela Szczepana i koszulkę siatkarskiej drużyny ZAKSA Kędzierzyn – Koźle Mateusza Biernata.

Końcowa kwota, jaką zebrano w Radlinie to 44 790,13 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w finał oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli finał WOŚP w naszym mieście.

Fotorelacja MOK Radlin:


Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu