Skip to content
Mobilny punkt MZK już w najbliższy piątek w Radlinie

Mobilny punkt MZK już w najbliższy piątek w Radlinie

Już w najbliższy piątek, 22 września, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji od godz. 11.00 do godz. 17.00 gościć będziemy Punkt Mobilny MZK: Dyżur pracownika MZK Jastrzębie-Zdrój.

Podczas dyżuru pracownika MZK będzie można przedłużyć ulgę szkolną (na podstawie podbitej legitymacji na rok szkolny 2023/2024). Dodatkowo będzie możliwe wyrobienie karty e-biletu dla każdego (koniecznie należy przynieść zdjęcie, dokument potwierdzający tożsamość, dokument uprawniający do ulgi lub bezpłatnego przejazdu) oraz doładowanie środków (portmonetka, bilety okresowe), skonsolidować środki na karcie.

Zapraszamy!

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu