Skip to content
Studwulatek w Radlinie!

Studwulatek w Radlinie!

Wyjątkowa wizyta i wyjątkowy mieszkaniec.

Kilka dni temu Pani Burmistrz Barbara Magiera odwiedziła radlińskiego… studwulatka!

Feliks Hetman, bo tak nazywa się oficjalnie najstarszy mężczyzna mieszkający w Radlinie (!) , właściwie przez całe swoje życie jest związany z naszym miastem i regionem.

W młodości, aktywnie uczestniczył w pracach budowy elektrociepłowni przy radlińskiej kopalni. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Pasjonat swojej pracy zawodowej, czyli przede wszystkim ciepłownictwa. Oprócz prac w Radlinie, zasłynął także pracami przy budowie elektrociepłowni przy kopalni „Moszczenica”, gdzie wprowadzał unikalne wówczas i pionierskie rozwiązania, za które zresztą otrzymał odznaczenia państwowe.

Oprócz pracy zawodowej, wielki miłośnik życia rodzinnego. Wychował 3 dzieci, doczekał się 5 wnucząt i 12 prawnucząt!

Panu Feliksowi gratulujemy tak pięknego wieku i życzymy dużo zdrowia i wiele uśmiechu!

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu