Skip to content
Siatkarze z Radlina pokonali Jedynkę Jaworzno

Siatkarze z Radlina pokonali Jedynkę Jaworzno

W piątkowy (2.12) wieczór radlińscy siatkarze rozegrali kolejny mecz w I Lidze Śląskiej. Tym razem pewnie pokonali, na wyjeździe, zespół Jaworzna. Było to szóste zwycięstwo radlinian w obecnym sezonie. Zespół Marka Przybysza zagrał w okrojonym składzie: Rybarczyk, Dzido, Taterka, Barteczko A., Boduch, Maciej, Lisicki ( libero) oraz Kamiński, Skorzysko. Tym wynikiem radlinianie umocnili się na pozycji lidera z 5 punktami przewagi nad Raciborzem. Już w piątek (9.12) o godzinie 18:00 siatkarze Górnika Radlin zagrają kolejny mecz we własnej hali z BBTS Bielsko – Biała.

UKS Jedynka Jaworzno – SK Górnik Radlin 1:3 (21:25, 11:25, 25:21, 20:25)

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu