Skip to content
Przed nami drugi turnus półkolonii dla seniorów!

Przed nami drugi turnus półkolonii dla seniorów!

Serdecznie zapraszamy seniorów z Radlina na drugą edycję „Jesiennych Półkolonii dla Seniorów”. Odbędą się one w dniach 9 i 10 grudnia 2022. W przygotowanych przez Miasto Radlin atrakcjach brać udział mogą mieszkańcy naszego miasta, którzy ukończyli 60 lat, złożą odpowiedni formularz uczestnictwa oraz oświadczenie (dostępne w regulaminie poniżej) oraz zapoznają się z harmonogramem wydarzeń. Pierwszeństwo udziału w wydarzeniu mają osoby które nie uczestniczyły w I edycji „Półkolonii”.

Z atrakcji maksymalnie skorzystać może 25 radlińskich seniorów.

Co zaplanowano? W pierwszym dniu odbędzie spotkanie w Centrum Usług Społecznych w Radlinie (ul. Wojciecha Korfantego 87), gdzie dla uczestników czekać będzie poczęstunek, przygotowane będą warsztaty i prelekcje o tematyce profilaktycznej.

Drugiego dnia zaplanowano wyjazd do Katowic oraz zwiedzanie Panteonu Górnośląskiego, przejazd na obiad do dzielnicy Giszowiec i przejazd na Nikiszowiec na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Do pobrania:

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu