Skip to content
Zakochaj się w Śląsku razem z Eduarte!

Zakochaj się w Śląsku razem z Eduarte!

Fundacja Eduarte, Radlinioki w Biegu oraz Belfry Bazgrolą serdecznie zapraszają do
zakochania się w Śląsku. W jaki sposób? Wystarczy jeden wieczór – być może będzie to
miłość od pierwszego wejrzenia?


„Zakochaj się w Śląsku” to nietuzinkowe spotkanie ze śląską sztuką, podczas którego Grupa Przyjaciół i Nie Tylko wykona materiał z koncertu „Pofyrlane pieśniczki”. Dzięki aranżacjom Piotra Kotasa stare śląskie utwory zyskały nowe brzmienie.

W niecodzienną podróż po śląskiej sztuce zabiorą Was również Lucyna Szłapka, propagatorka tradycji i kultury śląskiej, autorka książki „Moji pisani. Bojki, godki i wierszyki po ślonsku starki z Rybnika”, oraz Marcin Giba, fotograf, artysta, laureat m.in. prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2022.

Zakochaj się w Śląsku! Kiedy? 17 czerwca 2022 roku w siedzibie Fundacji Eduarte
(ul. Rogozina 44, Radlin).
Start: godz. 19.00


Zapisy:
https://app.evenea.pl/event/847934-152/


Wydarzenie jest częścią projektu „Gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich
supermocy”.
Projekt przygotowują: Fundacja Eduarte, Radlinioki w Biegu oraz Belfry Bazgrolą.
Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa
Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE
FIO na lata 2021-2030.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu