MAPA

Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Inaczej niż w ubiegłych latach zostanie poprowadzony ruch dla samochodów w okresie świąt Wszystkich Świętych w naszym mieście. Ruch dla samochodów będzie odbywał się jednokierunkowo, przy czym wjazd od skrętu z ul. Rogozina do ul. Sienkiewicza. Dokładnie w ten sam sposób w jaki odbywa się ruch konduktów żałobnych. Wyjazd zaplanowano z kolei na ul. Cmentarną do ul. Rogozina. czyli odwrotnie, niż jak w latach ubiegłych. Parking, jak co roku, zostanie zorganizowany na terenach zieleni przy ul. Sienkiewicza.

Radlin

Inne zmiany organizacji ruchu w okolicach cmentarzy w naszej okolicy:

• Marklowice: zamknięcie dla ruchu ul. Cmentarnej. Korzystać będzie można z parkingu przy ul. Wyzwolenia (przy wjeździe od ul. Goplany i ul. Wyzwolenia).
  • Rydułtowy: jednokierunkowy ruch na ul. Jacka (wjazd od ul. Raciborskiej, od strony Rybnika). Również jednostronny zakaz zatrzymywania. Druga strona jezdni – miejsca postojowe.
  • Pszów: jednokierunkowy ruch na ul. Niepodległości oraz na ul. P.O.W. od ul. Bohaterów Westerplatte do ul. Pawła Skwary oraz na ul. Dolnej od ul. Stefana Okrzei do ul. Krzyżowej. Zakaz zatrzymywania się na odcinku drogi od ul. Bohaterów Westerplatte do ul. Paderewskiego.
  • Gołkowice: jednokierunkowy ruch na ul. Cmentarnej z wjazdem od ul. Wyzwolenia i wyjazdem na ul. Jana III Sobieskiego.
  • Godów: jednokierunkowy ruch na ul. Słonecznej (wjazd od ul. 1 Maja, wyjazd na ul. Szkolną).