Skip to content
Zaproszenie na kolejny Muzyczny Niecodziennik

Zaproszenie na kolejny Muzyczny Niecodziennik

Fundacja EDUARTE serdecznie zaprasza mieszkańców Radlina na kolejny Muzyczny Niecodziennik, który odbędzie się 30.12.2019 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie, o godzinie 18.00.

W tym roku naszym lokalnym artystom udało się sięgnąć do pastorałek, kolęd Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego. Dzięki temu powstał spektakl muzyczny, który został zatytułowany, tak jak wydany wcześniej zbiór utworów autorstwa tegoż duetu – „Szukamy stajenki”. Tegoroczny Muzyczny Niecodziennik dodatkowo zostanie wzbogacony o wystawę prac radlińskiej grupy plastycznej „Pasja”, która stworzyła obrazy do wykorzystanych w spektaklu tekstów Kaczmarskiego. Twórcom „Muzycznego Niecodziennika” udało się zatem odwrócić proces tworzenia Jacka Kaczmarskiego, który podczas pisania tekstów inspirował się obrazami. Połączenie obrazu z muzyką jest tutaj kluczowe, ze względu na fakt, iż Muzyczny Niecodziennik jest częścią większego projektu, który nosi tytuł „Radlińska moc sztuki” i w swoich założeniach miał skupiać i pokazywać działania radlińskich artystów nieprofesjonalnych.

Projekt „Radlińska moc sztuki” jest współfinansowany ze środków Miasta Radlin i w ramach tego działania, w maju tego roku, odbył się Koncert Wielkanocny, w którym udział wzięło również kilka formacji artystycznych działających na terenie Radlina.

Informację przygotowała Fundacja Eduarte

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu