Skip to content
Wystawa drobnego inwentarza w Radlinie

Wystawa drobnego inwentarza w Radlinie

W dniach 11-12 września br. Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Radlinie zaprasza na wystawę królików, gołębi oraz drobiu ozdobnego.

Wystawa odbędzie się w Radlinie przy ulicy Korfantego 42 (teren kawiarni „Górnicza Strzecha”). Wydarzenie można zwiedzać w godzinach od 9.00 do 18.00 w sobotę oraz od 9.00 do 14.00 w niedzielę.

Na wystawie znajdą Państwo około 850 zwierząt w różnych rasach oraz odmianach barwnych. Króliki będą reprezentować między innymi rasy takie jak wiedeńskie niebieskie oraz wiele różnych ras karzełków, w gołębiach prym wiodą kingi oraz polskie pocztowe wystawowe. Spośród drobiu natomiast będzie można zobaczyć np. kurki jedwabiste. Oko cieszyć będą również bażanty oraz kaczki ozdobne. Na wystawie swoje zwierzęta pokażą również zaprzyjaźnione organizacje z Polski oraz Czech. Podczas trwania wystawy będzie również możliwość zakupu wystawowych zwierząt oraz uzyskanie więcej informacji na ich temat przez zaprzyjaźnionych hodowców.

Wstęp na wystawę dla osób dorosłych wynosi 7 zł natomiast dzieci mają wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!!!

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu