Skip to content
Urząd czynny w standardowych godzinach

Urząd czynny w standardowych godzinach

Mimo obostrzeń sanitarnych, radliński Urząd Miasta jest w cały czas otwarty i zapewnia obsługę mieszkańców. Jak zresztą od samego początku pandemii – nie zamknęliśmy się na ani jeden dzień i nie praktykujemy wcześniejszych zapisów telefonicznych. Zachowujemy standardy bezpieczeństwa, w każdym z biur są do dyspozycji środki dezynfekcji, w wielu miejscach pojawiły się szyby oddzielające mieszkańców od pracowników UM.

Urząd jest czynny w standardowych godzinach (od 7.30 do 15.30, z wyjątkiem wtorków – do 17.00, oraz piątków – do 14.00). Mimo wszystko zachęcamy i zalecamy aby najpierw wybrać kontakt telefoniczny – być może część ze spraw można załatwić bez wychodzenia z domu.
Tel do Urzędu: 32 4590200.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu