Skip to content
Tymczasowy Punkt obsługi MZK w Radlinie

Tymczasowy Punkt obsługi MZK w Radlinie

23 września w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (w godz. 10.00-17.00) czynny będzie tymczasowy punkt obsługi Międzygminnego Związku Komunikacyjnego.  

Na miejscu będzie można wyrobić ulgowy e-bilet, aktualizować posiadaną już ulgę, czy doładować środki na koncie. Pracownicy MZK udzielą także wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania komunikacji miejskiej.  

Uczniowie mogą oczywiście korzystać ze stałych punktów obsługi. W punkcie MZK znajdującym się w Galerii Karuzela w Wodzisławiu-Śląskim (od poniedziałku do piątku od 6.40 do14.40), w siedzibie MZK przy ul. Przemysłowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju (w poniedziałki od 7.30 do 16.30, od wtorku do czwartku od 7.30 do 14.30, w piątki od 7.30 do 12.30) oraz w punkcie MZK w Małej Galerii przy Alei Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00).

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu