Skip to content
Trwa termomodernizacja szkoły sportowej

Trwa termomodernizacja szkoły sportowej

Kolejna ważna inwestycja w Radlinie! Termomodernizacja Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. KEN w Radlinie. Biertułtowska szkoła jest ostatnią placówką w mieście, którą czeka tego typu remont. Zakres prac do gruntowna termomodernizacja obiektu – od piwnic aż do dachu. Oprócz poprawy estetyki tej placówki czeka nas więc również poprawa efektywności energetycznej.

Inwestycja ta otrzymała spore dofinansowanie ze środków zewnętrznych: ( 978 808,72 zł dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oraz 115 153,97 zł z budżetu państwa). Oprócz tej inwestycji podobne dofinansowania otrzymała inwestycja termomodernizacji budynku na ul. Mikołajczyka 7 (292 710,23 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oraz 34 436,50 zł z budżetu państwa) oraz termomodernizacja budynku przy ul. Hallera 32 i 34 (801 195 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, oraz 94 258,22 zł z budżetu państwa).

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu