Skip to content
To nie są nasze śmieci – ale to nasze miasto!

To nie są nasze śmieci - ale to nasze miasto!

Z racji obchodzonego w zeszłym tygodniu Dnia Ziemi, postanowiliśmy zrobić coś dla przyrody. W naszą, dość spontaniczną akcję zbierania śmieci z okolic skateparku, aktywnie włączyło się Stowarzyszenie Młody Radlin, klub Górnik Radlin oraz mieszkańcy ze swoimi pociechami. To bardzo budujące! Jak widać, zebraliśmy całkiem sporo a rodzaje odpadów na jakie trafiliśmy mogą przerażać – od butelek, elementów odzieży, odpadów budowlanych, po opony i inne części z aut.

– Mówi się, że jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od posprzątania pokoju. Dziś posprzątaliśmy trochę więcej. Bardzo Wam dziękuję za udział, za to, że się Wam chciało dziś przyjść i zrobić coś dla naszej planety – zwrócił się do uczestników akcji Zbigniew Podleśny, zastępca Burmistrza Radlina. Jeszcze raz dziękujemy. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka nasza akcja !

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu