Skip to content
Spotkanie dla obywateli Ukrainy. Зустріч для громадян України.

Spotkanie dla obywateli Ukrainy. Зустріч для громадян України.

Już w najbliższą środę (30 marca) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbędzie się Spotkanie dla obywateli Ukrainy .

Wśród tematów:
– rynek pracy (Powiatowy Urząd Pracy)
– świadczenia pieniężne (OPS Radlin)
– ubezpieczenia społeczne (ZUS)
– sprawy administracyjne (UM Radlin)

ZAPRASZAMY!

🇺🇦 У середу, 30 березня о Об 11.00 у Муніципальному центрі культури в Радлині (Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie) відбудеться Зустріч для громадян України.

Серед тем:

– ринок праці

– грошові виплати

– соціальна безпека

– адміністративні справи

ЗАПРОШУЄМО!

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu