MOK Radlin (1)

Spektakl Radlińskiego Studia Teatralnego “Furie” już w marcu

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza na kolejny spektakl Radlińskiego Studia Teatralnego pt. “Furie”, który zostanie wystawiony na deskach MOK-u 14 marca.

Co łączy emerytowaną pracownicę Służb Bezpieczeństwa, frywolną ekskierowniczkę domu pracy twórczej w Zakopanem oraz neurotyczną starą pannę? Życie trzech sióstr zatoczyło krąg. Świat najstarszej Teresy legł w gruzach wraz z upadkiem socjalizmu. Emilia wspomina swoje liczne podboje miłosne, ale żaden ze związków nie przetrwał, więc dziś czuje się samotna. Najmłodsza Barbara marzyła o lepszym życiu, ale zabrakło jej silnej woli, by plany przybrały realny kształt. Wydaje się, że nic już ich nie czeka, jednak gdy mały domek pada ofiarą włamywacza, a policja okazuje się bezsilna, trzy siostry biorą sprawiedliwość we własne ręce. Zastawiają pułapkę i chwytają złodzieja.  Uwięziony chłopak jest zdany na ich łaskę i niełaskę. Staje się ofiarą sióstr, ale jego obecność w małym domku działa także niczym katalizator wyzwalający prawdę.

Zapraszamy 14 marca 2020 o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Radllinie na kolejny spektakl Radlińskiego Studia Teatralnego pt. Furie”.
Występują:Kamila Serafin, Anna Gembalczyk, Agata Skatuła, Anna Kędzia, Patryk Groborz
scenografia, kostiumy:
Wiesława Sobczak-Skaba,Henryka Langrzyk