Skip to content
Rozpoczęły się odbiory nowego wiaduktu

Rozpoczęły się odbiory nowego wiaduktu

Wczoraj (9.06.2021) rozpoczęliśmy oficjalne odbiory wiaduktu w Radlinie, na ul. Mariackiej. Tak jak informowaliśmy – wiadukt jest już gotowy, wszystkie roboty się zakończyły, ale przed nami jeszcze niezbędne formalności, aby wiadukt można było już oficjalnie udostępnić dla użytkowników.
Wiemy, że najbardziej czekają Państwo na informację kiedy obiekt zostanie dopuszczony do użytkowania, ale nadal musimy prosić o jeszcze trochę cierpliwości. Na ten moment nie znamy jeszcze konkretnej daty. W spotkaniu, oprócz przedstawicieli miasta, udział wzięli przedstawicielce wykonawcy (firmy PRUIM z Gliwic) oraz inspektorzy nadzoru z firm Koncept i Instal-Projekt. Przed nami jeszcze kontynuacja rozpoczętych odbiorów (w przyszłym tygodniu) oraz podobne spotkania z przedstawicielami Państwowej Straży Pożarnej, Sanepidu oraz Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. O wszelkich nowinkach w temacie wiaduktu będziemy na bieżąco informować!

Byliśmy dziś na miejscu, aby pokazać Państwu jak prezentuje się nowy obiekt.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu