Skip to content
Remont drogi dojazdowej do PSZOK – informacje

Remont drogi dojazdowej do PSZOK - informacje

Informacje dotyczące planowanego remontu drogi dojazdowej do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Radlinie:

Umowa na roboty została zawarta 10.07.2019 r.

Wykonawcą robót jest Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 44-101 Gliwice, Plac Piastów 10.

Wartość robót określono w ofercie na : 731 467,31 zł.

Termin wykonania: do 2.10.2019 r.

Zakres robót:

– Wykonanie drogi wewnętrznej o parametrach :

a/ Szerokość ciągu : 4,50 m

b/ Kategoria ruchu KR3

c/ Długość: 218,25 mb

d/ Nawierzchnia z betonu asfaltowego (bitumiczna)

– Zagospodarowanie miejsca śmieciowego przy budynku B Urzędu Miasta (wiata)

– Wykonanie wjazdu dla OSP Biertułtowy (na wysokości parkingu przed budynkiem B Urzędu Miasta)

 

Istotne warunki prowadzenia robót:

– z uwagi na dojazd do PSZOK, firmy EDMAR transport i do garaży prace będą prowadzone od pon. do pt. w godz. od 7:00 do 17:00.

– z uwagi na konieczność odbioru odpadów komunalnych (PSZOK otwarty będzie wyłącznie w soboty), dopuszcza się wykonywanie prac po jego zamknięciu tj. od godz. 17:00. – umożliwienie każdorazowo po zakończonym dniu pracy , dojazdu do nieruchomości, a w razie konieczności zamknięcia drogi, odpowiednio wcześniejsze zawiadomienie przedsiębiorców o utrudnieniach i terminie przywrócenia dojazdu

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu