Skip to content
Radlin z Ruchem! Umowa partnerska podpisana!

Radlin z Ruchem! Umowa partnerska podpisana!

22 kwietnia gościliśmy w Radlinie reprezentacje władz klubu sportowego Ruch Chorzów, klubu którego bez wątpienia nie trzeba przedstawiać nikomu nie tylko w Radlinie, ale i w całej Polsce. Radlin odwiedził m.in. Prezes Seweryn Siemianowski, przedstawiciel rady nadzorczej Marcin Stokłosa oraz Marek Godziński, dyrektor operacyjny. A tematem spotkania było podpisanie dwóch umów partnerskich. Jedną chorzowski klub podpisał z piłkarskim klubem Górnikiem Radlin – to umowa określająca zasady współpracy na niwie sportowej, głównie w odniesieniu do wychowania fizycznego dzieci i młodzieży. Na kanwie tej współpracy będzie spora szansa, że najbardziej utalentowana młodzież z grup juniorskich zasili w przyszłości szeregi Ruchu i będzie miała szansę występować w wyższych rozgrywkach ligowych.
Druga umowa dotyczy relacji Ruch Chorzów- miasto Radlin i skupia się na akcjach promocyjnych, na udziale przedstawicieli klubu w miejskich przedsięwzięciach , czy udziale dzieci i młodzieży z Radlina w meczach chorzowskiej drużyny.

Ta współpraca to element szerszej kampanii jaką Ruch Chorzów prowadzi w wielu śląskich miastach, gdzie mieszkają kibice tej drużyny. W tym kontekście Górnik Radlin dołączy do grupy klubów współpracujących z Ruchem, w której to grupie znalazły się m.in. drużyny z Siemianowic Śląskich, Piekar Śląskich, czy Kalet.

Prezes Ruchu Chorzów Seweryn Siemianowski, oraz Burmistrz Radlina Barbara Magiera podpisują umowę partnerską
Burmistrz Radlina w towarzystwie reprezentacji KS Ruch Chorzów oraz KS Górnik Radlin

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu