Skip to content
Punkt programu „Czyste Powietrze” oficjalnie otwarty!

Punkt programu "Czyste Powietrze" oficjalnie otwarty!

Punkt konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” w Radlinie oficjalnie otwarty! Dziś podczas otwarcia odwiedził nas wiceprezes WojewódzkiegoFunduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach Adam Lewandowski, poseł na Sejm Adam Gawęda, reprezentacja biura senatorskiego Pani Senator Ewy Gawędy, radna powiatowa Joanna Rduch-Kaszuba oraz radni miejscy naszego miasta.

Biuro mieści się w budynku C Urzędu Miasta (budynek boczny, przy parkingu). Przypominamy, że biuro przyjmuje mieszkańców tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Kontakt do biura:
T: 32 4590258,
M: czystepowietrze@radlin.pl
,

Biuro czynne:
– w poniedziałki i czwartki: 9.00 – 14.00
– we wtorki: 9.00 – 16.30

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu