Skip to content
Prezentacje o mieście (2020)

Prezentacje o mieście (2020)

W tym roku, z racji zagrożenia koronawirusem, nie mieliśmy okazji spotkać się na corocznych „Spotkaniach Burmistrza z mieszkańcami”. Organizowanie spotkań w dobie szalejącej pandemii mogłoby być niepotrzebnym narażaniem naszych mieszkańców na uszczerbek na zdrowiu a nawet zagrożeniem dla życia.
Jednak nie chcieliśmy pozbawiać mieszkańców dostępu do tej formy wiedzy o mieście – o zrealizowanych inwestycjach, działaniach związanych z poprawą jakości powietrza, sytuacji w naszych szkołach i przedszkolach, jak również sytuację finansową miasta. Przygotowaliśmy zatem cztery krótkie filmy z prezentacjami w tych obszarach tematycznych: inwestycje, ekologia, edukacja i finanse. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia! Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mieli okazje spotkać się jednak w bardziej tradycyjnej formie.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu