Skip to content
Prezentacje o mieście (2020)

Prezentacje o mieście (2020)

W tym roku, z racji zagrożenia koronawirusem, nie mieliśmy okazji spotkać się na corocznych „Spotkaniach Burmistrza z mieszkańcami”. Organizowanie spotkań w dobie szalejącej pandemii mogłoby być niepotrzebnym narażaniem naszych mieszkańców na uszczerbek na zdrowiu a nawet zagrożeniem dla życia.
Jednak nie chcieliśmy pozbawiać mieszkańców dostępu do tej formy wiedzy o mieście – o zrealizowanych inwestycjach, działaniach związanych z poprawą jakości powietrza, sytuacji w naszych szkołach i przedszkolach, jak również sytuację finansową miasta. Przygotowaliśmy zatem cztery krótkie filmy z prezentacjami w tych obszarach tematycznych: inwestycje, ekologia, edukacja i finanse. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia! Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mieli okazje spotkać się jednak w bardziej tradycyjnej formie.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu