Skip to content
Pomoc z Radlina dotarła do Chorwacji (aktualizacja)

Pomoc z Radlina dotarła do Chorwacji (aktualizacja)

Zebrane w Radlinie dary dla poszkodowanych w chorwackim mieście Petrinja dotarły już do celu i zostały przekazane potrzebującym. W godzinach popołudniowych zastępca Burmistrza Radlina Zbigniew Podleśny przekazał artykuły pierwszej potrzeby na ręce burmistrza miasta Petrinja – Darinko Dumbovića.
Przypomnijmy, iż miasto Radlin – po decyzji radnych miejskich – wsparło Petrinję, chorwackie miasto, które ucierpiało w wyniku trzęsienia ziemi – artykułami za kwotę 20 tysięcy złotych. Były to m.in. agregaty prądotwórcze, łóżka polowe, latarki, materace, śpiwory, narzędzia, koce, grzejniki, kuchnie indukcyjne, artykuły higieniczne, środki czyszczące, hermetycznie zapakowana żywność, odzież oraz przybory szkolne. Do zbiórki aktywnie włączyły się placówki oświatowe z Radlina, organizacje pozarządowe (m.in. siatkarze z Górnika Radlin) oraz sami mieszkańcy, którzy w ostatnich dniach dosłownie „zasypali” urząd artykułami spożywczymi, sanitarnymi i ubraniami.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu