Skip to content
Place zabaw – wkrótce otwarte. Co z basenami?

Place zabaw – wkrótce otwarte. Co z basenami?

Powoli przymierzamy się do uruchomienia kolejnych punktów w mieście.

Od najbliższej soboty (4 lipca) otwarte zostaną place zabaw, którymi administruje miasto. Od soboty czynne będą także baseny do hydroterapii przy tężni. Pamiętajmy jednak, że to miejsce przede wszystkim lecznicze, do zabiegów – nie zaś miejsce rekreacji czy pływania!

Jeśli chodzi o pływanie, już od 20 lipca ruszy mały basen przy MOSIR Radlin. Na duży basen będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, bo do 29 sierpnia.

Mimo uruchamiania kolejnych punktów apelujemy o zachowanie ostrożności. Zagrożenie koronawirusem nie maleje, więc dezynfekujmy ręce, pamiętajmy o zasłanianiu twarzy a przede wszystkim monitorujmy stan zdrowia!

Uważajcie na siebie!

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu