Skip to content
Ogłoszenia o konkursach na kandydatów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w Radlinie

Ogłoszenia o konkursach na kandydatów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w Radlinie

Na naszej stronie opublikowaliśmy dziś (1 lutego 2022) ogłoszenia o pięciu konkursach na kandydatów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych w naszym mieście. Są to konkursy dotyczące stanowisk dyrektorów trzech szkół podstawowych w Radlinie (SP nr 1, SSP nr 2, SP nr 3) oraz dwóch przedszkoli publicznych (PP nr 1, PP nr 3).

Wszelkie informacje znajdują się pod odpowiednimi linkami, podanymi poniżej:

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Radlinie [LINK]

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie [LINK]

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Radlinie [LINK]

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 w Radlinie [LINK]

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 3 w Radlinie [LINK]

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu