Skip to content
„Muzyczyny Niecodziennik” – wersja pandemiczna

"Muzyczyny Niecodziennik" - wersja pandemiczna

Fundacja Eduarte z Radlina zaprasza na kolejną edycję swojego sztandarowego wydarzenia artystycznego, czyli „Muzycznego Niecodziennika”. W tym roku, przez wzgląd na zagrożenie koronawirusa odbędzie się ono w wersji online w piątek 13 listopada.

– Tak, to nie jest żart! Nie poddajemy się złym czasom, zniechęceniu, smutkowi, niepewności. Zapraszamy Was jak zawsze na niecodzienne spotkanie z muzyką, poezją i malarstwem – mówią organizatorzy.

Gośćmi tegorocznego „Niecodziennika” będą:
– Jadwiga Pietrek, która oprowadzi nas po swoim świecie tworzonym za pomocą farb i pędzla,
– Dominika Skotarek, która zaczaruje nas swoim słowem i poezją,
– Zespół GG Duo, który ukoi dźwiękiem nasze skołatane serca.

Link do wydarzenia zostanie podany wkrótce.
Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Miasta Radlin w ramach realizacji działania publicznego „Nasza supermoc pochodzi stąd”.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu