Skip to content
„Muzyczny Niecodziennik” w wersji online – już dziś!

"Muzyczny Niecodziennik" w wersji online - już dziś!

Kolejna edycja „Muzycznego Niecodziennika” (w tym roku przez pandemię, w wersji online) odbędzie się dziś od godz. 18.00. Jak zwykle za organizację przedsięwzięcia odpowiada radlińska fundacja „Eduarte”. Tematem przewodnim tej edycji imprezy będzie twórczość Jana Śliżewskiego – artysty wielu pasji z Radlina: malarza, rzeźbiarza, muzyka.
W swojej twórczości (zwłaszcza malarskiej) mocno akcentuje górnośląskie historie i zwyczaje, osadzone zazwyczaj w realiach dawnego Radlina.

Muzycznie wieczór umili zaś grupa SĄSTĄD z Żor

Wydarzenie będzie dostępne na profilu facebookowym fundacj Eduarte: https://www.facebook.com/events/200028998343117Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu