Skip to content
Możliwe utrudnienia na Korfantego!

Możliwe utrudnienia na Korfantego!

W najbliższym czasie mogą pojawić się utrudnieniaw ruchu na ul. Korfantego w rejonie przejścia dla pieszych (na wysokości apteki i targowiska). Wszystko z powodu prowadzonego remontu nawierzchni, który planowany jest w dniach 27-28.11.2020 r.
W piątek planowane jest frezowanie jezdni, zaś w sobotę ułożenie warstwy ścieralnej na sfrezowanym odcinku.

Docelowo przejście to ma zostać zmienione w tzw. „przejście aktywne”, czyli takie, które za pomocą specjalnych lamp ostrzegać będzie kierowców przed pieszymi, a w nocy dodatkowo podświetlać tzw. zebrę. Podobne rozwiązanie Powiatowy Zarząd Dróg ma zamiar wprowadzić w rejonie skrzyżowania z ul. Wieczorka (na wysokości „Lewiatana” i NOT-u).Prosimy uważać na siebie. W czasie remontu najlepiej będzie korzystać z pozostałych przejść dla pieszych (przy skrzyżowaniu oraz przy kościele).

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu