Skip to content
Festyn ekologiczny w Radlinie!

Festyn ekologiczny w Radlinie!

Już za tydzień, 24 lipca (sobota) na pl. Radlińskich Olimpijczyków odbędzie się III Rodzinny Festyn Ekologiczny, który organizuje Forum Firm z siedzibą w Radlinie we współpracy z naszym miastem.

W tym roku będziemy gościć liczne stoiska tematyczne:

– Pożyteczność pszczół
– Fotowoltaika
– Budownictwo pasywne
– Ekologiczne źródła ciepła
– Ogrzewaj mądrze i bezpiecznie – jak bezpiecznie korzystać z źródeł ciepła
– Wszystko o wodzie
– Segreguj odpady
Zaplanowano bezpłatne atrakcje dla dzieci :
– Teatr Bajkowe Skarbki Śląska „Przygoda dociekliwej królewny” oraz Warsztaty ekologiczno – kreatywne
– Dmuchane atrakcje dla dzieci
– Warsztaty kreatywne – Animacje dla dzieci
Ne trenie festynu będą również :
– Punkt informacyjny programu „Czyste Powietrze”
– Punkt Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (będzie możliwość spisania się!)
Mobilny Punkt Szczepień w Radlinie! (możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, lub jedną z dwóch dawek Pfizera)
Dla uczestników Festynu bezpłatne sadzonki drzew. Zapraszamy!

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu