Skip to content
Eko-bazar odwołany. Nie będzie także straganów odpustowych.

Eko-bazar odwołany. Nie będzie także straganów odpustowych.

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń (dotyczących tzw. strefy czerwonej), pojawiają się pytania co z tegorocznym Eko-Bazarem w Radlinie, jak również straganami rozstawianymi 15 sierpnia w ramach odpustu parafialnego.
Niestety, w obecnej sytuacji, biorąc pod uwagę wymogi prawne i obostrzenia jakim podlegamy, nie ma możliwości zorganizowania tego typu wydarzeń.
Dlatego Eko-Bazar (organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie) zostaje odwołany.
Co zaś tyczy się straganów odpustowych – miasto nie będzie użyczało w żaden sposób swoich terenów na rzecz sprzedających. Odpust biertułtowski odbędzie się jako uroczystość religijna (również z zachowaniem reżimu sanitarnego), natomiast organizacja jakichkolwiek targów jest w obecnej sytuacji zakazana.

Wiemy, że te decyzje budzą w Państwu różne reakcje. Mają Państwo swoje zdania na ten temat. Jednak my musimy trzymać się przepisów, mając na względzie bezpieczeństwo i zdrowie. Apelujemy aby w tym dniu skupić się na przebywaniu we własnym gronie i w gronie najbliższych. Zaplanujmy 15 sierpnia w najlepszy z możliwych sposobów, nie narażając przy tym siebie, ani innych!

Dbajcie o siebie i najbliższych !

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu