Skip to content
Dzieje się! Montaż nowych belek nośnych na wiadukcie (film, foto)

Dzieje się! Montaż nowych belek nośnych na wiadukcie (film, foto)

Dzieje się…na wiadukcie! Końcówka roku jest dla nas bardzo intensywna – jesteśmy po montażu nowych belek nośnych na remontowanym właśnie wiadukcie na ul. Mariackiej. Tak prezentował się plac budowy wczoraj w godzinach nocnych.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie budowa wiaduktu na ul. Mariackiej została wsparta dodatkową formą dofinansowania zewnętrznego, ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Inwestycja została wsparta dofinansowaniem w kwocie
1 500 000 zł (wsparciem objęto również inwestycję budowy żłobka w Radlinie – w kwocie 3 000 000 zł.
W przypadku inwestycji budowy wiaduktu to już kolejne pozyskane środki zewnętrzne. Poprzednia pula środków z rządowego funduszu dla Radlina (wówczas w kwocie 1,380 000 zł) również została przez radlińskich włodarzy przeznaczona na sfinansowanie inwestycji budowy tego obiektu.
Jego remont był konieczny z uwagi na zły stan techniczny. Przewidywany czas zakończenia inwestycji to wiosna przyszłego roku.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu