Skip to content
Działaj Lokalnie 2021

Działaj Lokalnie 2021

Od 1 maja rusza nabór do konkursu Działaj Lokalnie 2021.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu on-line z tematyki wnioskowania o dotację w Programie Działaj Lokalnie dla powiatów raciborskiego i wodzisławskiego, a także gmin Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany.Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom 4 maja o 17:00. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy do 3 maja 2021 zarejestrować się przy pomocy serwisu Evenea.

Zapisy i szczegóły: https://app.evenea.pl/event/szkoleniedl21/

Informacje o tegorocznym naborze: https://cris.org.pl/2021/04/20/dzialaj-lokalnie-2021/ oraz https://cris.org.pl/…/20/dzialaj-lokalnie-i-ekologicznie/

Ośrodek Działaj Lokalnie przy CRIS po raz 16 wesprze inicjatywy grantami do 6000 zł. Konkurs grantowy przeznaczony jest dla grup nieformalnych i organizacji pozarządowych oraz instytucji.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu