Skip to content
Dodatkowe kursy W10 (Jastrzębie-Rybnik)

Dodatkowe kursy W10 (Jastrzębie-Rybnik)

Od poniedziałku 10 sierpnia MZK Jastrzębie uruchamia dodatkowe kursy na linii W10 (Jastrzębie-Wodzisław-Rybnik, w obu kierunkach). Z Jastrzębia (przystanek A.Bożka) o godz. 13.35 i 16.30. Z Rybnika (przystanek 3 Maja) o godz. 14.40 i 17.30. Informacja dotyczy połączeń w dni robocze. 

Autobus W10 przejeżdża przez Radlin zatrzymując się na przystankach Radlin Piekarnia, Radlin Osiedle, Obszary PKP, Obszary Wiadukt (wszystkie przystanki na trasie ul. Rybnickiej). To jedyne bezpośrednie połączenie autobusowe Radlina z miastem Jastrzębie-Zdrój.

Rozkład jazdy dostępny na stronie http://e-biletmzkjastrzebie.com:8081/

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu