Skip to content
40 % radlinian zaszczepionych !

40 % radlinian zaszczepionych !

40 % – tylu radlinian zaszczepiło się już dwiema dawkami przeciwko covid-19 ! To – obok  Wodzisławia Śl., Rydułtów i Godowa –  jeden z najlepszych wyników w naszym powiecie!

Najwięcej zaszczepionych mamy w grupie wiekowej 40-59 (2 596). Największy skok zaobserwować można w przedziale wiekowym 20-39 (obecnie 1 822 – dwa tygodnie temu było nieco ponad 1 600).
Szczegóły dotyczące rankingu gmin w szczepieniach: https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin#/ranking

A już w najbliższą sobotę, w godz. od 14.00 do 20.00 na pl. Radlińskich Olimpijczyków gościć będziemy Mobilny Punkt Szczepień w Radlinie! (w ramach Rodzinnego Festynu Ekologicznego) – bez rejestracji, bez kolejki będzie można zaszczepić się preparatami Johnson & Johnson lub Pfizer.

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu