Skip to content
W Radlinie rusza punkt konsultacyjny „Czystego Powietrza”

W Radlinie rusza punkt konsultacyjny "Czystego Powietrza"

Od najbliższego wtorku (27.10.2020) w Radlinie zacznie działać punkt konsultacyjny projektu „Czyste Powietrze”. To wynik porozumienia jakie miasto Radlin nawiązało z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Punkt znajdować się będzie w budynku C Urzędu Miasta (budynek boczny), na parterze.
Z uwagi na duże zainteresowanie projektem, ale również przez wzgląd na zagrożenie sanitarne, punkt będzie otwarty dla mieszkańców WYŁĄCZNIE po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym na konkretny dzień i konkretną godzinę. Nie będzie zatem możliwości wcześniejszego skorzystania, bez umówienia się telefonicznego.
Numer telefonu do punktu to (32) 4590258, zaś adres e-mail: czystepowietrze@radlin.pl
Już od dziś można umawiać się na wizyty, tak aby zostać obsłużonym od wtorku, gdy punkt faktycznie zacznie działać. Standardowo biuro punktu działało będzie trzy dni w tygodniu:
– w poniedziałki w godzinach, 8.00-14.30
– we wtorki w godzinach 8.00-16.00
– w czwartki w godzinach 8.00-14.30

Zapraszamy do kontaktu. Więcej o samym programie „Czyste Powietrze” na stronie:
https://www.wfosigw.katowice.pl/oferta-dla-osob-fizycznych/program-czyste-powietrze.html

Pobierz także:

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu