Skip to content
Odszedł Jacek Sobik, wieloletni Przewodniczący Rady Miejskiej w Radlinie…

Odszedł Jacek Sobik, wieloletni Przewodniczący Rady Miejskiej w Radlinie...

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Jacka Sobika, byłego radnego Rady Miejskiej w Radlinie oraz wieloletniego Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Zawsze zaangażowany w życie Radlina i sprawy naszych mieszkańców. Przez długie lata związany z radlińskim środowiskiem sportowców. W 2017 roku wyróżniony “Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego”.

Miał 74. Pogrzeb Pana Jacka Sobika odbędzie się w czwartek, 27 czerwca, o godz. 10:00 w biertułtowskim kościele.

Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi zmarłego…

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu