Skip to content
W niedzielę – wybory!

W niedzielę - wybory!

Już w najbliższą niedzielę wybory do Europarlamentu!

Gdzie głosujemy?

https://miasto.radlin.pl/…/o-b-w-i-e-s-z-c-z-e-n-i-e…/

Kandydaci z naszego okręgu:

https://miasto.radlin.pl/…/kandydaci-do-parlamentu…/

Jeśli jesteście jeszcze niezdecydowani, nie wiecie na kogo oddać swój głos, możecie skorzystać z testu przygotowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej – odpowiadając na kilka pytań Latarnika Wyborczego, dowiemy się z którym komitetem wyborczym jest nam najbardziej „po drodze”:

https://latarnikwyborczy.pl/ankieta/

Z kolei wypełniając test na stronie https://mamprawowiedziec.pl/ możemy wprost porównać się z konkretnymi kandydatami / kandydatkami i zobaczyć z kim dzielimy najwięcej wspólnych poglądów i wartości.

Brak zmian treści (pierwsza wersja dokumentu).

Zobacz również

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej moich danych osobowych przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celach kontaktowych i wynikających z treści formularza. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania oraz terminów wynikających z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie w formie oświadczenia złożonego tą samą drogą. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Urząd Miasta Radlin (z siedzibą przy ul. Józefa Rymera 15, 44-310 Radlin), w celu dopisania do bazy subskrybentów newslettera i otrzymywania cyklicznych wiadomości e-mail dot. Miasta Radlin i działalności jego jednostek organizacyjnych. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe przetwarzane będą przez czas nieokreślony, do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać w każdym momencie, klikając stosowny link znajdujący się w otrzymanych wiadomościach e-mail. Szczegółowe zasady przetwarzania danych przedstawiono na stronie

Przejdź do contentu